19 sierpnia – Piknik rodzinny w parku Słowackiego

Kolejna sierpniowa niedziela w parku Słowackiego upłynie pod znakiem działań prozdrowotnych i sportowych.

Tym razem amatorzy wrocławskich parków będą mogli spędzić przyjemnie czas w centrum miasta. Podobnie jak na poprzednich piknikach, również teraz czeka na nich wiele atrakcji

„Wrocławianie na Polanie” gościć będą między innymi ekipę fundacji „2plus4”, z którymi będzie można porozmawiać o psach. Kwestie zwierząt domowych poruszy także „Ekostaż”.

Niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom pikniku dostarczy również dmuchana ścianka wspinaczkowa, na którą będzie się można wspiąć pod okiem instruktora. Na tych mniej ekstremalnie nastawionych gości czekają prowadzone przez Acteam warsztaty z nortic walkingu. Odbędzie się także pokaz judo organizowany przez Centrum Krakowska 98.

Podczas pikniku będzie można również pograć w siatkówkę, badmintona oraz skorzystać z innego lekkiego sprzętu sportowego (turnballe, bule). Dla najmłodszych CRD „Berek” przygotuje malowanie twarzy. To nie wszystko – dzieci będą też mogły bawić się na dmuchanej zjeżdżalni, w dmuchanym zamku, a także spróbować swoich sił w robieniu baniek mydlanych. Ci nieco starsi będą mogli zmierzyć poziom cukru we krwi, a na spragnionych chwili oddechu czekają wygodne leżaki „Wrocławian na Polanie”.

Zachęcamy do przynoszenia własnych sprzętów i wspólnego piknikowania z „Wrocławianami na Polanie”.
 
termin: 19 sierpnia, godz. 14.00-18.00
miejsce: park Słowackiego
wstęp: wolny

W razie niepogody piknik może zostać odwołany.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: wroclawianienapolanie.pl oraz  facebook.com/napolanie