2 września – Pożegnanie wakacji w parku Południowym

W ostatnią niedzielę wakacji „Wrocławianie na Polanie” wspólnie z Fundacją „2 plus 4” zapraszają do parku Południowego, gdzie odbędzie się piknik na pożegnanie lata, a także trzecia edycja Dog Fun Fest – imprezy promującej adopcję bezdomnych zwierząt.

W programie pikniku znajdą się zarówno przygotowane przez członków Fundacji „2 plus 4” pokazy szkolenia i obrony psów oraz prezentacje psich sportów, jak i porady weterynarzyhodowcówpsich behawiorystów czy groomerów (czyli psich fryzjerów). Jak zawsze działał będzie również kącik adopcyjny, umożliwiający adopcję zwierząt z domów tymczasowych prowadzonych przez Fundację oraz z wrocławskiego schroniska dla zwierząt.

Będzie też kulturalnie – dla wszystkich uczestników pikniku zagra Ala Janosz i Kavnacka. Dla dzieci przygotowana zostanie specjalna scena, na której będą mogły wziąć udział w warsztatach, konkursach, zajęciach edukacyjnych i artystycznych związanych z psami.

„Wrocławianie na Polanie” zapewnią natomiast atrakcje sportowe, czyli m.in. ściankę wspinaczkowąboisko dmuchane do piłki nożnej, slackline (chodzenie po linie rozpiętej między drzewami), turnballbadminton, a dla zmęczonych – leżaki. Chętni będą mogli spróbować swoich sił w produkcji wielkich baniek mydlanych.

Zachęcamy do przynoszenia własnych sprzętów i wspólnego piknikowania z „Wrocławianami na Polanie”.

termin: 2 września, godz. 11.00-18.00

miejsce: park Południowy

wstęp: wolny

W razie niepogody piknik może zostać odwołany.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: wroclawianienapolanie.pl oraz facebook.com/napolanie

2 września – Pożegnanie wakacji w parku Południowym