Audiospacer po Nadodrzu

Już 12 sierpnia swoją premierę będzie miała specjalna aplikacja mobilna, dzięki której poznasz tajemnice Nadodrza. Pierwszemu Cichemu spacerowi towarzyszyć będzie Koncert Sama Altego w Cafe Rozrusznik.

Audiospacer po Nadodrzu to darmowy audioprzewodnik (do pobrania i odsłuchania w formie mobilnej aplikacji), którego scenariusz powstał w Infopunkcie Nadoodrze (lokietka5.pl). Twórcy pragną podzielić się swoją fascynajcją i zachęcić do własnych poszukiwań. Oprócz ciekawych opowieści, historii mieszkańców i rzemieśników podczas spaceru usłyszysz również zaporszenia do pobliskich pracowni, galerii i kawiarni.
Audiospacer dostępny jest do pobrania dzięki aplikacji mobilnej (audiotrip.org). Znajdziesz go w katalago po wpisaniu: AUDIOSPACERU PO NADODRZU, w 3 różnych wersjach językowych.

Pierwszy, oficjalny Cichy spacer odbędzie się 12 sierpnia, start o godzinie 17.00, spod Bramy do Nadodrza (przy zbiegu Drobnera i Dubois). Aby wziąć czynny udział w wydarzeniu potrzebny będzie telefon z dostępem do internetu oraz słuchaki.

Więcej informacji znajdziesz: tutaj.