Alternatywne walentynki: weź udział w Walentynkowej Grze Miejskiej i wygraj nagrody

Walentynkowa Gra MiejskaWalentynkowa Gra Miejska to forma spaceru wzbogaconego o przeszkody i zadania, z którymi trzeba będzie zmierzyć się trasie. To świetny sposób na spędzenie czasu, a także na wygranie atrakcyjnych nagród – od masażu dla dwojga, poprzez voucher na pyszne jedzenie, aż po bilety do teatru!

Wystarczy zapisać się wraz ze swoją drugą połówką, by dołączyć do gry, poczuć nutkę rywalizacji, wykonać zadania i wygrać atrakcyjne nagrody lub upominki. Koszt dołączenia do zabawy to 95 złotych od pary. Walentynkowa Gra Miejska rozpocznie się 14 lutego o godzinie 15:00 i rozegra się w centrum miasta – głównie na terenie parku Juliusza Słowackiego (okolice Galerii Dominikańskiej).

Miłym akcentem będzie również samo zakończenie gry, podczas którego organizatorzy wyłonią zwycięzców oraz rozdadzą nagrody. Na tę część uczestnicy zaproszeni są do restauracji Bułka z Masłem. Pary, które zdobędą najwięcej punktów i wykażą się największą wiedzą na swój temat, sprytem, kreatywnością i umiejętnościami współdziałania otrzymają:

– vouchery do bistro Droga Mleczna, które serwuje dania bezglutenowe, wegańskie mięsne i zdrowe desery

– vouchery do wykorzystania w restauracji Bułka z Masłem

– podwójne bilety na spektakle Tatru Polskiego

– voucher na masaż w salonie Komfort Azja

– bony rabatowe do wypożyczalni gier planszowych i rekreacyjnych Train in game.

Zapisy przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz tutaj. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 660 704 773.