Atrakcje TumskiCup 2018: Pokaz sztuk walki

W ramach imprezy TumskiCup 2018 zapraszamy wszystkich sympatyków sztuk walki (i nie tylko) na pokazy systemów walki: Combat Kalaki Eskrima, Sajn System, Taekwondo. Wiatr ze wschodu przywieje nad Odrę smoki oraz znakomitych instruktorów, którzy zechcą zaprezentować swój warsztat i nauczą podstawowych elementów samoobrony.

W pokazach wezmą udział licencjonowani instruktorzy SAJN SYSTEM, a także zawodnicy i mistrzowie świata COMBAT KALAKI ESKRIMA I TAEKWONDO.

W ramach warsztatów SAJN SYSTEM będzie można nauczyć się kilku podstawowych technik walki i elementów samoobrony dla kobiet, a także uzyskać informacje dotyczące możliwości udziału w treningach na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.

Sztuka Combat Kalaki Eskrima daje możliwości ćwiczenia i czerpania satysfakcji różnym grupom wiekowym. Mogą ćwiczyć się w niej zarówno dzieci, jak i dorośli – bez względu na płeć. Ten rodzaj walki szczególnie chętnie wybierany jest przez osoby, które rozumieją potrzebę bezpieczeństwa – chcą nauczyć się tych technik i umieć wykorzystać je w akcie samoobrony. Te ćwiczenia są też znakomite dla służb mundurowych, gdyż w codziennej pracy pozwalają uniknąć zagrożeń. Kolejną grupą zainteresowanych mogą być też osoby o alternatywnej sprawności (zwłaszcza z dysfunkcją dolnych części ciała). Specjalny program KAIBIGAN, opracowany przez Mistrza Jana Nycka i dr. Norberta Wójtowicza, zawiera elementy samoobrony oraz szermierki kijami.

Więcej informacji o Centrum Sztuk Walki na stronie www.dosan.pl

  • Roman Kałóżny

    Zapowiada się super!
    Czy jest dostępny harmonogram tego wydarzenia? O której są pokazy, a o której warsztaty?
    Co trzeba przynieśćna warsztaty? I czy są one przeznaczone tylko dla kobiet (tak wynika z treści)?