Darmowy serwis rowerowy już w tę sobotę przy ulicy Kościuszki

Serwis rowerowy21 maja przy ulicy Kościuszki 116-118 pojawi się punkt naprawy rowerów czynny od godziny 10:00 do 13:00. Serwisanci bezpłatnie pomogą w dokonaniu niewielkich napraw i przeglądzie jednośladu.

W sobotę, 21 maja, na ulicy Kościuszki 116-118 (koło biura Nowej Papierni) stanie punkt serwisu rowerów. Sprzedawcy i serwisanci z mieszczącego się na ulicy Nowowiejskiej sklepu Pan od rowerów, po raz kolejny zaoferują wrocławianom darmowy przegląd i naprawę ich wehikułów. Ze swoim jednośladem przyjechać będzie można w godzinach 10:00 do 13:00.

– Przed rozpoczęciem sezonu lub wybraniem się na dłuższą wycieczkę warto zrobić przegląd roweru oraz zamontować i wyposażyć go w niezbędne akcesoria. Sprawne hamulce i przerzutki, nasmarowany łańcuch i działające oświetlenie to zarówno wygoda, jak i bezpieczeństwo jazdy – mówi Krzysztof Łobodziński z serwisu i sklepu Pan od rowerów, w którym na co dzień można nie tylko dokonać napraw, ale też odświeżyć lub nawet dokonać „tuningu” roweru. Specjalista zaleca też, aby robić małe przeglądy, ale częściej. Dobrze utrzymane części będą się wolniej zużywać i dzięki temu rower będzie sprawny dużej.

Każdy kto pojawi się na bezpłatnym serwisie może liczyć na:

smarowanie łańcucha,

regulację przerzutek,

regulację hamulców,

sprawdzenie kasety,

sprawdzenie suportu,

sprawdzenie sterów,

montaż akcesoriów,

pozostałe czynności serwisowe do ustalenia na miejscu (do wykonania w miarę możliwości)