Ferie we wrocławskim Aquaparku

Nauka pływania, zabawa i opieka nad dziećmi w czasie trwania zajęć – Aquapark przygotował plan zajęć dla dzieci, które na ferie nie wyjeżdżają, a jednocześnie nie chcą spędzić wolnych dni w domu. Ferie w Aquaparku to pięć dni zajęć dla najmłodszych. W trakcie ferii dzieci mogą nauczyć się pływać, bawią się w basenach rekreacycjnych, a także mają zapewnioną opiekę oraz dwa posiłki. Wśród atrakcji znalazły się wyścigi wodne, aqua disco, kurs pierwszej pomocy, sporty zespołowe, ślizgawki, nauka skoków i nurkowania. Wszystkie dzieci mają zapewnione dwa posiłki – obiad i podwieczorek.

Na sam koniec ferii zostało zaplanowane pirackie show na basenie z falą połączone z dyskoteką.

Dzieci mogą się także zdecydować na program bardziej sportowy, w trakcie którego nacisk położony będzie na zajęcia poza wodą, w strefie fitness. Wśród atrakcji zaplanowane zostały między innymi nauka sztuk walki, gimnastyka i gimnastyka artystyczna. Oferty zarówno z pierwszej, jak i drugiej opcji, można ze sobą łączyć. Koszt jednego dnia zajęć wynosi 95 złotych, każdy kolejny dzień jest o 5 zł tańszy.

Zapisywać można się już teraz, a do 31 stycznia obowiązuje zniżka 10 procent.

Zapisać można się za pomocą formularza na stronie, wypełniając również kartę uczestnika. Niezbędne informacje można znaleźć tutaj.