FlyBoard we Wrocławiu

FlyBoard to jedna z nowszych wodnych dyscyplin sportowych, która błyskawicznie zyskuje coraz większą popularność. Specjalny sprzęt umożliwia wykonywanie efektownych wodnych i powietrznych ewolucji. Flyboard to doskonała zabawa dla każdego, kto nie boi się nowych wyzwań.

Dzięki butom podłączonym giętką rurką do źródła wody pod ciśnieniem możliwe są do wykonania skomplikowanych ewolucje zarówno w wodzie jak i w powietrzu (można unieść się na wysokość nawet 8-10 metrów). Flyboard to doskonała zabawa dla każdego, kto nie boi się nowych wyzwań.
Intensywność zabawy zależy od odpowiedniego balansowania ciałem. Zwykle jedna seria trwa od 10 do 30 minut, a złożoność ewolucji od poziomu zaawansowania uczestnika.
Nad przebiegiem procesu czuwa instruktor, który wyposaża uczestnika w kamizelkę asekuracyjną, piankę, kask oraz omawia zasady bezpieczeństwa.

Żródło: http://www.fly-board.pl/galeria.php

Źródło: http://www.fly-board.pl/galeria.php

Na mapie Polski przybywa miejsc, w których można spróbować tego ekscytującego sportu, a od jakiegoś czasu „polatać” możesz również we Wrocławskim Wake Parku. Ceny zaczynają się od 200 zł za 20 minut.

Więcej informacji znajdziesz: tutaj.