Fontanna Multimedialna ruszy od maja. Na otwarcie pokaz specjalny

Wrocławska fontanna na pergoli przy Hali Stulecia otworzy sezon 2013 pokazem Cztery Żywioły. Pierwszy już 1 maja, kolejne – w długi weekend.

Każdego majówkowego wieczoru wrocławianie będą mogli zobaczyć inny pokaz.

  • 1 maja godz. 21.30 Cztery żywioły
  • 2 maja godz. 21.30 Mikro i Makro Kosmos
  • 3 maja godz. 21.30 Piękna i Bestia
  • 4 maja godz. 21.30 Marzenia

Wszystkie pokazy rozpoczynają się o godzinie 21:30. Z kolei pokazy multimedialne prezentowane będą w każdy weekend, do końca sezonu, czyli do końca października.

Fontanna działa również w dzień – od godziny 10 do 22. O każdej pełnej godzinie można posłuchać na pergoli muzyki (pop, klasycznej, elektronicznej). Wieczorami z kolei zobaczyć będzie można pokazy wraz ze światłami. Co niedzielę, w czerwcu, o godzinie 14, pokazywane będą prezentacje przygotowane specjalnie dla dzieci.

Co więcej, w tym roku, z okazji stuletniej rocznicy otwarcia Hali Stulecia, przygotowany zostanie nowy pokaz. Inspiracją do pokazu będą wspomnienia wrocławian oraz ludzi związanych z Dolnym Śląskiem przez ostatnie dziesięciolecia. W trakcie pokazów, na tafli wody wyświetlone zostaną ich prywatne zdjęcia z Halą w tle. Pierwszy taki pokaz będzie można zobaczyć 18 maja o godzinie 21:30.

Pokaz Cztery Żywioły w 2012 roku: