Hydropolis: rusza sprzedaż biletów! Najtańsze można kupić już za 17 złotych

hydropolisFragment układu słonecznego, model łodzi podwodnej, urządzenia techniczne napędzane siłą wody. Wszystko to będzie można obejrzeć już od 5 grudnia.

Sprzedaż biletów ruszy w poniedziałek, 30 listopada na stronie www.hydropolis.pl, ale pierwsi zwiedzający pojawią się w centrum wiedzy o wodzie dopiero 5 grudnia.

Znane są już ceny biletów wstępu do Hydropolis. Za bilet normalny zapłacimy 27 złotych, za ulgowy 18 złotych, a za rodzinny 72 złote. Wejściówka rodzinna uprawnia do wejścia dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci.

Przewidziane są również zniżki dla grup zorganizowanych i posiadaczy karty dużej rodziny oraz wrocławskiej Urban card. Cena dla grup zorganizowanych to 23 złote, a dla osób objętych innymi ulgami – 17 złotych.

Oficjalne otwarcie zostało poprzedzone Dniami Otwartymi, z których relację opublikowaliśmy tutaj. Wtedy nie wszystkie eksponaty były gotowe do użycia. Ostatnie prace trwały głównie nad interaktywnymi stołami do nauki u zabawy.

Od 5 grudnia zaczną również działać kasy przy wejściu do budynku. Zachęcamy jednak do korzystania z możliwości zakupu przez inetrnet, bo choć czas zwiedzania nie jest limitowany, to wydzielone są konkretne pule wejściówek wyznaczone na poszczególne godziny.

Hydropolis mieści się przy ul. Na Grobli 17. Będzie można zwiedzać je siedem dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 19:00, a w weekendy od godziny 10:00 do 19:00.