Kino plenerowe na Wyspie Słodowej

Leżaki i karimaty, a do tego spory ekran i wyświetlany film – w najbliższy weekend Wyspa Słodowa zamieni się w salę kinową, gdzie może przyjść każdy.

W najbliższy weekend na wrocławskiej Wyspie Słodowej stanie ekran, a chętni wrocławianie będą mogli zobaczyć dwa filmy. Będzie to początek wiosenno-letniej przygody z kinem plenerowym na Wyspie Słodowej. W piątkowy wieczór wyświetlony zostanie „Hollywoodland„, natomiast w sobotę będzie można zobaczyć film „Simpsonowie: Wersja kinowa„. Wstęp na oba seanse jest bezpłatny.

Na chętnych czekać będą leżaki oraz karimaty. Będzie można również przynieść ze sobą swój koc lub krzesełko, by wygodnie przysiąść przed ekranem. Na terenie kina plenerowego zabronione będzie picie alkoholu oraz palenie papierosów, nie będzie można również wnosić niebezpiecznych przedmiotów.

Kinomaniaków zapraszamy 17 maja o godz. 20.15 na film „Hollywoodland”, a 18 maja o godz. 20.15 na film „Simpsonowie: Wersja kinowa”.

W razie niepogody impreza może zostać odwołana. Organizatorem kina plenerowego jest Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego.