Kino plenerowe nad Odrą. Lipcowy repertuar kina na Wyspie Słodowej

Już po raz kolejny Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza do plenerowego kina na Wyspie Słodowej, które organizowane jest w ramach cyklu Wyspa na Weekend. Lipcowy repertuar obfituje w ekranizacje, wśród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

W lipcowym repertuarze plenerowego kina na Wyspie Słodowej znajdą się zarówno filmy fabularne, jak i dokumenty. Oprócz tych dostępnych i dobrze wszystkim znanych można będzie zobaczyć także obrazy prezentowane na krajowych i międzynarodowych festiwalach.

Widzowie usiądą na wygodnych leżakach. Dla zmarzluchów na chłodniejsze wieczory znajdą się ciepłe koce. Organizatorzy przygotowali się na każdą ewentualność, dlatego w standardowym wyposażeniu “sali kinowej” znajdą się też spraye na komary, których ze względu na sąsiedztwo rzeki może być na wyspie nieco więcej.

Fot. Wyspa na Weekend

Repertuar lipcowy:

01.07 – Przerwane objęcia (2009), godz. 21.30
07.07 – Co robimy w ukryciu (2014), godz. 21.30
09.07 – The Doors – historia nieopowiedziana (2009), godz. 22:00
21.07 – Królowie lata (2013), godz. 21.30
22.07 – Konsul (1989), godz. 21.30

Ze względu na zbliżający się festiwal T-mobile Nowe Horyzonty, w dniach od 23 lipca do 2 sierpnia plenerowe kino na Wyspie Słodowej nie będzie działać. Wszystkich kinomaniaków zapraszamy w tym czasie na wrocławski Rynek, gdzie odbędą się projekcje w ramach tegorocznej edycji festiwalu.

Kino plenerowe na Wyspie Słodowej, podobnie jak w poprzednich latach, funkcjonuje w czerwcowe, lipcowe i sierpniowe weekendy. W ubiegłym roku zaprezentowano łącznie 20 filmów, które obejrzało 4 tysiące widzów.