Konkurs! Wygraj bilety wstępu do wrocławskiego ZOO

fot. Stig Nygaard/ (CC BY 2.0)/ flickr.com

fot. Stig Nygaard/ (CC BY 2.0)/ flickr.com

Wrocławskie ZOO obchodzi 150-lecie istnienia. Już w najbliższy weekend (10-12 lipca) nadchodzi kulminacja obchodów okrągłej rocznicy. Z tej okazji serdecznie zapraszamy do odwiedzenia ZOO. Do rozdania mamy 3 podwójne wejściówki, które umożliwią wam zwiedzenie całego ogrodu (w tym popularnego Afrykarium i Odrarium).

Jakie zadanie dla was wymyśliliśmy? Chcielibyśmy, by każdy z was użył wyobraźni i napisał nam krótko jakie zwierzę zabrałby z ogrodu zoologicznego i wyprowadził na spacer nad Odrę. Odpowiedź trzeba uzasadnić!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić poniższy formularz i zaakceptować regulamin, który znajduje się tutaj. O wygranej poinformujemy zwycięzców drogą mailową. Na zgłoszenia czekamy do czwartku (9 lipca 2015) – do godziny 16:00.

Nagrodą w tym konkursie są 3 podwójne wejściówki do wrocławskiego ZOO. Oznacza to, że każdy z trzech zwycięzców będzie mógł uszczęśliwić kogoś ze swoich bliskich i wybrać się wraz nim do Afrykarium, Odrarium oraz szeregu innych dostępnych obiektów.

Wyniki konkursu podamy w ciągu 8 godzin od jego zakończenia. Zwycięzcy będą mogli odwiedzić ZOO w wybranym przez siebie dniu nadchodzącego weekendu – 10, 11 lub 12 lipca.

Zachęcamy do polubienia strony wrocławskiego ZOO na facebooku i odwiedzenia strony internetowej ogrodu (www.zoo.wroclaw.pl).

Formularz konkursowy

podaj swoje imię i nazwisko
(* Pole wymagane)
Podaj numer swojego telefonu
(* Pole wymagane)
Podaj swój adres e-mail
(* Pole wymagane)
napisz krótko jakie zwierzę zabrał(a)byś z ogrodu zoologicznego i wyprowadził(a) na spacer nad Odrę
(* Pole wymagane)