Konkurs! Wygraj wejściówki na Dni Otwarte Hydropolis

Print Screen hydropoli

Print Screen hydropolis.pl

Na Grobli powstało Hydropolis – największe w Polsce centrum wiedzy o wodzie. Pierwsi goście odwiedzą je podczas Dni Otwartych, które potrwają od 13 do 15 listopada. Pozostali będą musieli poczekać na oficjalne otwarcie, które zaplanowano w grudniu.

Od 13 do 15 listopada Hydropolis zwiedzi 1600 osób. Dni Otwarte to dopiero przedsmak oficjalnego otwarcia centrum. Wszyscy, którzy wezmą udział w naszym konkursie będą mieć szansę na wygranie darmowych wejściówek. W puli nagród znajduje się 9 biletów. Zwycięzca otrzyma pakiet trzech biletów, a trzem wyróżnionym osobom wręczymy podwójne wejściówki.

Weź udział w konkursie!

Jedyne co musisz zrobić, to polecić nam swoje ulubione miejsce nad Odrą. Miejsce, w którym najchętniej spędzasz czas o każdej porze roku. Zapoznaj się z regulaminem, a potem napisz i prześlij nam opis swojego zakątka przy pomocy formularza załączonego u dołu strony. Nagrodą są trzy podwójne zaproszenia oraz jeden potrójny bilet do Hydropolis. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy czterech szczęśliwców, którzy będą mogli zabrać ze sobą osobę lub osoby towarzyszące.

Jednorazowe bilety wstępu do Hydropolis (ul. Na Grobli 19-21, Wrocław) należy wykorzystać 13 listopada 2015 roku, o godzinie 12:30. Uwaga: wejście możliwe będzie tylko o wyznaczonej godzinie! Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 12 listopada, do godziny 12:00.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu – regulamin.

Konkurs Hydropolis

(* Pole wymagane)
(* Pole wymagane)
(* Pole wymagane)
(* Pole wymagane)