Kręci Cię Wrocław? Wybierz najlepszy film promujący miasto!

1 października upłynął termin zgłaszania prac do piątej edycji konkursu „Kręci Cię Wrocław? Kręć Wrocław!”, którego organizatorami są Biuro Promocji Miasta oraz Multimedia Polska. Jak wygląda Wrocław w oczach twórców i która wizja będzie najbliższa mieszkańcom miasta?

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego filmu promocyjnego o Wrocławiu, a ideą przewodnią tegorocznej edycji jest hasło „Smaki Wrocławia”. W tym roku nadesłano 28 prac, z których do konkursu ostatecznie zakwalifikowano 27 filmów. Wśród nich, po raz kolejny, znalazły się animacje.


Od 8 do 21 października na stronie www.krecwroclaw.pl każdy może obejrzeć wszystkie zakwalifikowane do konkursu prace i zadecydować, która z nich ma największe szanse promować Wrocław. Wśród wszystkich biorących udział w głosowaniu internautów, po jego zakończeniu, rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody (wejściówki do Aquaparku, gadżety miejskie i inne). Głosujący przyznają aż dwie nagrody finansowe.
Nagrody publiczności – wyłonione w głosowaniu internautów to:
I miejsce – 4000 zł
Nagroda ufundowana przez Multimedia Polska, firmę od ponad pięciu lat realizującą Program Wspierania Polskiego Kina Niezależnego MultimediaOFF.

II miejsce – 2500 zł
Nagroda ufundowana przez Starbucks, wyjątkowe miejsce na relaks lub spotkanie
z przyjaciółmi przy kubku wyśmienitej, aromatycznej, najlepszej w mieście kawy.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas uroczystej gali finałowej, która odbędzie się
28 października, w Dolnośląskim Centrum Filmowym, przy ul. Piłsudskiego 64a o godz.17.00.

Zapraszamy do wspólnej zabawy na www.krecwroclaw.pl!

Oficjalny spot promujący głosowanie publiczności oraz Gale Finałową konkursu: http://www.youtube.com/watch?v=F2tbzVNowXU&feature=player_embedded