Tumski Cup 2019: zapraszamy na zawody smoczych łodzi

Już w najbliższą sobotę, 15 czerwca, zapraszamy wszystkich miłośników Odry, sportów wodnych i dobrej zabawy na Bulwar Xawerego Dunikowskiego. Odbędą się tam zawody Tumski Cup, czyli wyścigi smoczych łodzi.

Odra River Cup 2019: relacja i galeria zdjęć

W minioną sobotę przy Bulwarze im. Rektora Stanisława Kulczyńskiego  odbyły się zawody Odra River Cup. Oprócz podziwiania zmagań ósemek wioślarskich i smoczych łodzi odwiedzający bulwar mogli wziąć udział w pełnym atrakcji pikniku rodzinnym, koncertach i pokazie laserowym. W rywalizacji ósemek wioślarskich zmagało się 15 osad – 9 męskich i 6 żeńskich – z Wrocławia, Krakowa, […]

Tumski Cup 2019: zgłoś swoją osadę

W sobotę, 15 czerwca, zapraszamy na dziesiątą edycję wyścigów łodzi smoczych Tumski Cup. To impreza, której głównym punktem jest rywalizacja miłośników wioseł ścigających się na łodziach przypominających baśniowe smoki.

Zapraszamy na Odra River Cup 2019!

Już w najbliższą sobotę, 1 czerwca, na Bulwarze im. Rektora Stanisława Kulczyńskiego odbędzie się kolejna edycja międzynarodowych regat żeglarskich Odra River Cup 2019. Startujemy o godz. 12:00.

Dzień Odry 2019: rekreacyjne regaty na Odrze

Podczas tegorocznego Dnia Odry Fundacja Hobbit zorganizuje szereg regat: 1. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia na deskach SUP, 2. Kajakarskie Mistrzostwa Bastionu Ceglarskiego, 1. Mistrzostwa Wrocławia w Kolarstwie Wodnym. Wszystkie zmagania będą miały charakter rekreacyjny.