„W stronę Odry” – ruszył nabór ofert w konkursie Województwa Dolnośląskiego

„W stronę Odry” – konkurs Województwa Dolnośląskiego na zadania sportowe i  turystyczne dla organizacji pozarządowych ( termin składania ofert od 2 marca 2018 do 23 marca 2018 )   W związku z ogłoszeniem przez Sejmik Województwa Dolnośląskiego 2018 roku rokiem Odry, 28 lutego 2018 r. Zarząd Województwa ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych […]

Gdzie kąpać się zimą? Wrocławskie baseny stoją otworem!

Sezon na otwartych kąpieliskach we Wrocławiu i okolicach dobiegł już końca. Na kąpiele w jeziorach i basenach pod gołym niebem będziemy musieli poczekać do lata. Tymczasem w nadchodzącym sezonie zimowym możemy do woli korzystać z krytych pływalni.

Kolejne mistrzostwa rozegrają się na Odrze

Chłód i deszcz wrocławskiej młodzieży nie jest straszny. Licealiści wystartują 21 października w Mistrzostwach Wrocławia w żeglarstwie klasycznym i kajakarstwie szkół średnich.

Wild Run – charytatywny bieg po wrocławskim ZOO

Początek tegorocznej jesieni daje wrocławianom wiele okazji do aktywności fizycznej i sprawdzania swoich sił w różnego rodzaju biegach i maratonach. Po PKO Maratonie Wrocławskim i biegu charytatywnym Uniwersytetu Medycznego przychodzi czas na Wild Run, czyli bieg… po wrocławskim ZOO.