Łódki, motorówki i skutery wodne w jednym miejscu! Przyjdź na wystawę

fot.  Susanne Nilsson/Flickr.com/CC

fot. Susanne Nilsson/Flickr.com/CC

Wszystkie sprzęty, niezbędne do poruszania się po wodzie, będzie można zobaczyć już w kwietniu w Galerii Dominikańskiej. Zagoszczą łódki, skutery wodne, motorówki, a także sprzęt niezbędny w ratownictwie wodnym. Każdy chętny będzie mógł zapytać o wszystkie kwestie związane z rozrywką i bezpieczeństwem na wodzie.

Od 17 do 23 kwietnia wrocławską Galerię Dominikańską opanują sporty wodne. Do tej pory we Wrocławiu w jednym miejscu nie pokazano przekroju sprzętu, który kojarzony jest z wiatrem i wodą. Łódki żaglowe, motorówki, skutery wodne, kitesurfing, windsurfing, sprzęt do nurkowania i ratownictwa wodnego. Aktywny wypoczynek, adrenalina, hobby i sposób na życie.

Chcemy promować wrocławski akwen wodny, jak i akweny w Polsce. Działać także edukacyjnie na świadomość zachowań na wodzie, bezpieczeństwo i służyć pomocą w dobrze sprzętu. Połączenie wspaniałych emocji w jednym miejscu – zapewniają organizatorzy.

Każda z ekspozycji będzie zaaranżowana w formie wystawy. W niektórych wypadkach plecy scenografii będzie stanowić fototapeta oraz dodatkowe elementy scenograficzne charakterystyczne dla danej ekspozycji. Ekspozycje będą miały na celu zapoznać odwiedzających wystawę z danym sprzętem, przewidujemy obecność fachowców udzielających rad, a w niektórych przypadkach pozwalających dobrać odpowiedni ekwipunek dla danej osoby.

Na środku centrum handlowego stanie mała łódka żaglowa, a pod sufitem galerii podwieszone zostaną kity do wodnego surfowania.

Wystawa Wiatr i WOda
Galeria Dominikańska
17-26 kwietnia 2015 r.