Mikołaje pływający na Smoczych Łodziach chcą obdarować dzieci. Pomóż w zbiórce prezentów!

źródło: http://hotel-tumski.com.pl

źródło: http://hotel-tumski.com.pl

18 grudnia na Odrę wypłyną Smocze Łodzie, a za wiosłami zasiądą Mikołaje. Tylko od nas zależy, czy w tym roku uda im się hojnie obdarować potrzebujące dzieci i młodzież. Organizatorzy proszą o wsparcie w gromadzeniu prezentów!

W ramach akcji „Podaruj dziecku uśmiech – Mikołaje są wszędzie” do barki Tumskiej przycumuje Smocza Łódź pełna Mikołajów z prezentami dla dzieci o alternatywnej sprawności. W tym roku na podarunki czekają niepełnosprawne dzieci uczęszczające do szkoły przysposabiającej do pracy CEKRION we Wrocławiu, przy ul. Wejherowskiej.

18 grudnia zostaną zaproszone do Barki Tumskiej na uroczyste przyjęcie świąteczne, na które przybędą również wyjątkowi Mikołaje – przemieszczający się Łodzią Smoczą, a nie klasycznymi saniami zaprzęgniętymi w renifery.

Impreza nie będzie możliwa bez pomocy ludzi o wielkich sercach. Mile widziana jest jest każda pomoc w zebraniu środków oraz gadżetów na paczki mikołajowe dla dzieci. W związku z powyższym organizatorzy proszą osoby zainteresowane udzieleniem wsparcia finansowego lub materialnego o kontakt pod numerem telefonu: 691 200 542.

Wszystkie otrzymane środki, gadżety, materiały zostaną przekazane na zrobienie paczek mikołajowych dla 47 uczniów. Organizatorami akcji są Towarzystwo Sportowo Turystyczne Wrocław oraz Hotel Tumski – sekcja sportowa Łodzi Smoczych – TST Kogeneracja Dragon Team.

Zobacz także

Barka Tumska