Muzeum Odry poszukuje rąk do pracy. Trwa nabór załogi Nadbora

nadborFundacja Otwartego Muzeum Techniki współtworząca Muzeum Odry poszukuje wolontariuszy z pasją. Ruszył oficjalny nabór załogi Nadbora. Poszukiwane są osoby zainteresowane działalnością Muzeum, historią techniki i przemysłu, technicznymi zabytkami Wrocławia i Dolnego Śląska.

Mile widziani są również pasjonaci żeglugi śródlądowej. Chętni, którzy chcieliby poświęcić swój czas i tym samym zasilić szeregi Fundacji powinni zgłosić się, wysyłając wiadomość na adres: projekty@fomt.pl lub zadzwonić na numer: 791 71 03 70. Pytania i zgłoszenia będą również przyjmowane mniej formalną drogą – poprzez stronę Fundacji Otwartego Muzeum Techniki na facebooku.

Wolontariusze mogą liczyć na dobrą zabawę, miłą atmosferę, mnóstwo ciekawych doświadczeń i przygód. Na tych, którzy są już przekonani o tym, że chcą stać się częścią ekipy tworzącej Muzeum Odry czeka chrzest bojowy, który odbędzie się już w sobotę 16 maja w czasie Nocy Muzeów.

Dla niezdecydowanych będzie to okazja do przekonania się o tym, co oferują miłośnicy techniki i żeglarstwa. Przypominamy, że w nocy z 16 na 17 maja, będzie można zwiedzić główną ekspozycję Muzeum, obejrzeć film dokumentalny, podziwiać zabytkowe auta i rewitalizowaną właśnie barkę „Irenę”. O szczegółowym harmonogramie pisaliśmy tutaj.

Zobacz także

Muzeum Odry FOMT