Nowy bar i plaża na tyłach zoo już otwarte!

ZaZoo logoOd 4 czerwca mamy we Wrocławiu nowy bar. ZaZoo Beach Bar stanął na sztucznej plaży w okolicach mostu Zwierzynieckiego.

W pierwszą sobotę czerwca wystartował ZaZoo Beach Bar. Jest to kolejne już miejsce otwarte w tym miesiącu, w którym będzie można wypocząć nad wodą. Bar znajduje się na plaży usypanej z 310 ton piasku, co pozwoliło uzyskać niesamowity efekt na małym skrawku ziemi nad Odrą. Oprócz baru znajdują się tam krzesełka i ławki z parasolami oraz boisko do siatkówki plażowej i piłkarzyki. Przy barze działa także Faktoria Win, która otworzyła swój Wine Bar.

Na imprezie otwarcia działo się dużo. Odwiedzającym przygrywały zespoły Triba oraz trio NOTOPOP. Pierwszy z zespołów specjalizuje się w muzyce inspirowanej tradycyjnym brzmieniem Afryki. Można więc było usłyszeć bębny dundun, djembe oraz grzechotki djabara. Drugi to już bardziej współczesne, elektroniczne brzmienie. W programie znalazły się również atrakcje dla najmłodszych, między innymi pokaz baniek, trampolina, malowanie twarzy czy wykonywanie naszyjników hawajskich.

Od czasu otwarcia, w ZaZoo Beach Bar zagrali już How Dare You Alexis czy DJ Ryan R a w najbliższą sobotę wystąpi Rosalie. ze swoim elektronicznym brzmieniem.

Zobacz także

Most Zwierzyniecki

ZOO - Jaz Bartoszowicki