Odra-Pany, nowy klub na Wyspie Mieszczańskiej!

Odra-PanyPlaża, pizza i kino – oto trzy składniki wyróżniające nowy klub na Wyspie Mieszczańskiej. Otwarte na początku czerwca Odra-Pany przyciągają swoim wakacyjnym klimatem.

Wczoraj pisaliśmy o klubie na sztucznej plaży za zoo a dzisiaj informujemy o kolejnym takim miejscu, tym razem na Wyspie Mieszczańskiej. Sztuczna plaża, pizza, drinki i Kino Perła to tylko niektóre atrakcje, które ma do zaoferowania Odra-Pany.

Nowe miejsce na imprezowej mapie Wrocławia zostało otwarte w pierwszy weekend czerwca i od razu spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem. Lokal usytuowany w malowniczej dzielnicy Nadodrze urozmaica krajobraz tropikalnymi akcentami. Z drewnianych ław i licznych leżaków można podziwiać dużą plażę, scenę z desek oraz ustawione w drewnianych koszach drzewka i krzewy. To wszystko, szczególnie w nocy, gdy rozpalą się światła klubu, pozwala wprowadzić się w wakacyjny nastrój.

Dodatkowo, 8 czerwca wystartowało Kino Perła. Odwiedzający Odra-Pany od środy do niedzieli po zachodzie słońca, będą mogli obejrzeć filmy pod gołym niebem. Repertuar uwzględnia 5 bloków tematycznych i aktualizowany jest na bieżąco. Zachęcamy do zapoznania się z nim na facebookowej stronie organizatora.

Klub Odra-Pany otwarty jest codziennie od południa do północy (w czwartki do 1:00, w piątki i soboty do 5:00).