Odra River Cup 2016: nowy bulwar i plaża nad Odrą we Wrocławiu

Odra River CupZapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznych regat Odra River Cup. Prócz wyścigów ósemek wioślarskich byliśmy świadkiem otwarcia nowego miejsca rekreacji. Wrocław zyskał nowy bulwar oraz plażę nad Odrą. Od teraz przystań przy Politechnice Wrocławskiej zapraszać będzie na imprezy, koncerty i opalanie nad Odrą.

W finale regat wioślarskich w kategorii kobiet zmierzyły się reprezentantki dwóch krakowskich uczelni. Natomiast w kategorii mężczyzn, reprezentacja Politechniki Wrocławskiej obroniła tytuł zwycięzcy, dystansując załogę z San Sebastián).

Tegoroczna edycja Odra River Cup 2016 była wyjątkowa, bo po raz pierwszy odbyła się na odnowionej przystani. Bulwar Politechniki Wrocławskiej to inwestycja, która da miastu nowe miejsce rekreacji nad Odrą. Już podczas tegorocznych regat odbył się tu rodzinny piknik, grill nad Odrą oraz koncert Mesajah, The Lottery i Alicji Janosz. Mieszkańcy i studenci mają zatem do dyspozycji mnóstwo zieleni, plażę oraz boisko do gry w siatkówkę plażową, które znajdują się tuż pod kolejką, która przebiega nad Odrą.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Zobacz także

Politechnika Wrocławska