Odra River Cup i Tumski Cup w plebiscycie na najlepszą imprezę sportową 2015 roku. Oddaj swój głos!

20W internetowym głosowaniu konkuruje ze sobą osiem imprez, które zostały zorganizowane w regionie w ciągu 2015 roku. Podpowiadamy jak oddać swój głos na regaty wioślarskie i wyścigi łodzi smoczych.

Gazeta Wrocławska zorganizowała 63. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca i Trenera 2015 na Dolnym Śląsku, w ramach którego czytelnicy wybiorą najlepszą Imprezę Sportową Roku 2015 na Dolnym Śląsku.

W tej kategorii konkurują ze sobą: 50. Wyścig Szlakiem Grodów Piastowskich, VII PZU Maraton Karkonoski, druga edycja Odra River Cup, 3. PKO Nocny Wrocław Półmaraton, VIII Oławski Bieg Koguta, Łodzie Smocze – szósta edycja Tumski Cup, 33. PKO Wrocław Maraton i X Superfinał Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego.

Wodniaków zachęcamy do oddania głosu na regaty Odra River Cup, które odbyły się 30 i 31 maja oraz wyścig smoczych łodzi Tumski Cup, który miał miejsce 13 czerwca.

Aby wziąć udział w plebiscycie wystarczy wejść na stronę organizatora konkursu i zagłosować wysyłając SMS lub online (poprzez kliknięcie na wybranego kandydata lub zagłosowanie przez przy pomocy aplikacji dostępnej na facebooku). Głosowanie potrwa do 30 grudnia.