Oscarowa produkcja na Wyspie Słodowej

Tym razem weekendowe kino plenerowe to dwie propozycje. W piątkowy wieczór będzie można zobaczyć oscarową i widowiskową produkcję „Życie Pi”, a w sobotę z kolei wyświetlony zostanie film „Utalentowany Pan Ripley”.

„Życie Pi” to ekranizacja powieści Yanna Martela. To film, w którym ważne są słowa, ale najbardziej przejmujące, wzruszające i niesamowite są obrazy. Film opowiada historię Pi Patela, który po morskiej katastrofie musi przetrwać na łodzi z tygrysem.

Podobnie jest z drugą propozycją, tym razem na wieczór sobotni. To wtedy na Wyspie Słodowej wyświetlony zostanie „Utalentowany Pan Ripley” – film o tożsamości człowieka i odpowiedzialności. To doskonały dramat psychologiczny z elementami kryminału, dobre zdjęcia, niezapomniana muzyka i fantastyczna gra aktorska. 

Wstęp do kina będzie jak zawsze bezpłatny, a dla uczestników będą przygotowane leżaki i karimaty. Będzie można również przynieść ze sobą swój koc lub krzesełko. Zabronione natomiast będzie wnoszenie na teren kina plenerowego niebezpiecznych przedmiotów, picie alkoholu oraz palenie papierosów.

W razie niepogody seanse mogą zostać odwołane, wszelkie informacje będą pojawiać się na stronie internetowej wyspa.wroclaw.pl.

28 czerwca – „Życie Pi
29 czerwca – „Utalentowany Pan Ripley”
Start około godziny 21.00
Miejsce: Wyspa Słodowa