Powitanie Nowego Roku w kajaku i na przystani. Zarezerwuj miejsce!

fot. Jerzy Kociatkiewicz/ (CC BY-SA 2.0)/ flickr.com

fot. Jerzy Kociatkiewicz/ (CC BY-SA 2.0)/ flickr.com

1 stycznia 2016 roku może być jeszcze bardziej wyjątkowy, jeśli wcześniej odpowiednio go zaplanujemy. Do 27 grudnia można zgłaszać chęć wzięcia udziału w powitaniu nowego roku na Odrze z szampanem, girlandami, konfetti i drobnym poczęstunkiem.

Powitanie Nowego Roku odbędzie się na wodzie, ale zbiórka ochotników zaplanowana jest 1 stycznia 2016 roku, o godzinie 12:00, w Wrocławskim Klubie Wodniaków „Wiadrus” – Odzdziale Wrocławskiego PTTK, przy ulicy Rzeźbiarskiej 6.

By dołączyć do grupy wodniaków, która wypłynie na kajakach na Odrę, wystarczy zgłosić swoją obecność pod nr telefonu: 695 712 200 lub mailowo: pamare1@gmail.com, w terminie do 27 grudnia 2015 roku. W ten sposób organizatorzy zarezerwują miejsca w kajakach oraz przygotują poczęstunek, który będzie miłą niespodzianką po spływie. Wyjątkowo osoby spoza klubu nie poniosą opłat za udostępnienie sprzętu pływającego. Wymagane będzie jedynie drobne wpisowe na zorganizowanie poczęstunku.

Każdy z uczestników popłynie na własną odpowiedzialność, a osoby niepełnoletnie pod opieką dorosłych opiekunów. Spływ może odbyć się zarówno przy słonecznej, jak i śnieżnej pogodzie. Warto pamiętać o tym, że na kajaku jest podobnie, jak na spacerze. Wystarczy ciepło się ubrać i zabrać ze sobą szampana, girlandy i konfetti.