Pożegnanie wakacji w WakeParku: piana party i pokaz skoków rowerowych do wody

fot. Milosz1/ (CC BY-NC 2.0)/ flickr.com

fot. Milosz1/ (CC BY-NC 2.0)/ flickr.com

WakePark szykuje huczne pożegnanie sezonu urlopowego. Na 29 sierpnia zaplanowana jest impreza, która jak przystało na kompleks Glinianki, skoncentrowana jest wokół atrakcji związanych z wodą. 

Przez całe wakacje w WakeParku, który znajduje się na terenie kąpieliska Glinianki, odbywały się imprezy sportowe, mieszkańcy miasta korzystali z zielonej strefy ze stolikami piknikowymi, pomostu z pufami i batutu.

WakePark to miejsce zarezerwowane głównie dla fanów pływania na wakeboardzie i nartach wodnych, którzy znajdują tu wszystko czego potrzebują. Jest dwumasztowy wyciąg do nauki nowych figur na wodzie, są skutery wodne, wypożyczalnie sprzętu, szkółka wakeboardowa, proshop oraz snack bar. Obok wyciągu znajduje się też kąpielisko oraz boiska do siatkówki.
Ukoronowaniem lata, które obfitowało w weekendowe imprezy będzie huczne zakończenie sezonu urlopowego. 29 sierpnia Na dachu beach baru stanie ogromna scena. Oświetli ją około 70. laserów i świateł. Zabawę urozmaici też wytwornica piany, która sprawi, że co jakiś czas na głowy tańczących opadać będą duże ilości piany! Bez obaw. Nikt, kto nie chce się zmoczyć nie zostanie niemile zaskoczony. Przed wypuszczeniem piany pojawi się ostrzeżenie, po którym wystarczy usunąć się nieco na tył parkietu.

Dla zmęczonych letnimi upałami powstanie strefa wypoczynku, w której będzie można usiąść ze znajomymi przy kolorowych drinkach. Będzie można również zamówić sobie drobne przekąski: frytki, burgery, zapiekanki.

Jedną z lepszych atrakcji będzie również pokaz mistrzów Polski w skokach rowerowych do wody, dlatego tym bardziej warto wygospodarować czas i pieniądze na wzięcie udziału w tej imprezie. Do wstępu upoważnia okazanie dowodu tożsamości oraz biletu.

Wejściówki sprzedawane są w trzech pulach: 300 x 10 złotych, 400 x 15 złotych, 200 x 20 złotych. Możliwe jest również zakupienie biletów z puli VIP Togo.To. Wejściówki VIP warte są 40 złotych i umożliwiają wejście bez kolejki oraz korzystanie ze specjalnie wyznaczonej strefy z leżakami i pufami oraz drobną przekąską.