Przyjdź na konsultacje w sprawie Wyspy Słodowej

Kamienica na Wyspie Słodowej znajdzie nowego właściciela?Od poniedziałku 2 marca rusza punkt konsultacyjny w sprawie kamienicy na Wyspie Słodowej. Każdy zainteresowany może przyjść do Urzędu Miejskiego i zgłosić swój pomysł zagospodarowania budynku.

Punkt będzie czynny w poniedziałki i piątki między godz. 14.00 a 15.45 w Urzędzie Miejskim Wrocław, Sukiennice 9, pokój 208. W tym miejscu  będzie można zdać pytania związane z kamienicą Wyspa Słodowa 7 i procesem konsultacyjnym.

Nie wykluczamy również, że gdy tylko zrobi się cieplej, ruszy miejscowy punkt konsultacyjny na Wyspie Słodowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy nadzieje, że uda nam się trafić do jeszcze większej ilości użytkowników Wyspy Słodowej – przekonuje Urząd Miejski.

Harmonogram konsultacji można znaleźć na wroclaw.pl.

Kamienica Wyspa Słodowa 7 to nieruchomość położona w centrum miasta, na terenie Wyspy Słodowej w pobliżu Ostrowa Tumskiego, Rynku, Uniwersytetu Wrocławskiego. Budynek wybudowany został w 1845 r. składa się z 20 lokali mieszkalnych. Obecnie budynek jest niezamieszkały.

Zobacz także

Wyspa Słodowa