Spraw sobie kurs motorowodny i dorzuć się do puszki WOŚP. Wodniacy pomagają!

fot. Brunswick Marine

fot. Brunswick Marine

Akcja charytatywna WOŚP trwa – nadal można wygrać kurs motorowodny we Wrocławiu o wartości ponad 1000 złotych. Cała kwota uzyskana z licytacji zostanie przeznaczona na pomoc dzieciom i seniorom.

CSW Bombram przeznaczył na aukcję charytatywną kurs na na międzynarodowy stopień Sternika Motorowodnego, który jest również kursem na skuter wodny. Otrzyma go ten, kto zaoferuje najwyższą kwotę na interaktywnej licytacji serwisu Allegro.

Zaoferowana kwota zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w niedzielę zorganizowała 24. finał swojej akcji. Licytacja kursu będzie aktualna tylko do 19 stycznia. Uzyskane fundusze zostaną przeznaczone na zakup urządzeń medycznych do oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Najhojniejszy z darczyńców odbędzie kurs, który uprawni go do poruszania się łodziami o napędzie motorowym po wodach:

– śródlądowych bez ograniczeń długości kadłuba oraz mocy silnika,
– morskich, 2 mile morskie od brzegu (3704m), 12m długości kadłuba w porze dziennej.

Kurs przeprowadzony przez CSW Bombram składa się z dwóch części – teoretycznej, która odbywa się online i praktycznej, na wodzie. Forma on-line pozwala na zaoszczędzenie czasu, który kursanci wykorzystają na wodzie. Szkolenie praktyczne trwa cały dzień, co pozwoli na opanowanie techniki. Organizatorzy kładą nacisk na praktykę na wodzie i wypuszczenie kursanta umiejącego pływać.

W ramach wylicytowanej kwoty kursant otrzyma:

  • Dożywotni dostęp do materiałów szkoleniowych,plików do pobrania i informacji pomocnych przy wyborze, zakupie, rejestracji łodzi, opracowanych aktów prawnych, poradników
  • Dożywotnie konsultacje z instruktorem
  • Skrypt z przydatnymi informacjami na wodzie
  • Wodę do picia na pokładzie
  • Linkę do ćwiczenia węzłów
  • Możliwość wykupienia po kursie dodatkowych indywidualnych godzin pływania 2 w cenie 1
  • Członkostwo w klubie wodnym, co oznacza wspólne imprezy, eventy i inne!

Licytacja prowadzona jest w serwisie Allegro.