Szkoła Windsurfingu MIKO-SPORT

Szkoła Windsurfingu MIKO-SPORT zaprezentuje szkolenie na symulatorze windsurfingowym, będzie udzielać informacji na temat metodyki szkolenia windsurfingowego i pływania na SUP’ach oraz doradzi w doborze sprzętu.

Szkoła prowadzi szkolenia zgodnie z wytycznymi Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu. Jej baza znajduje się nad zalewem Mietkowskim, na terenie Ośrodka  Sportów Wodnych i Rekreacji w Borzygniewie, około 35 km od Wrocławia. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, a kursy windsurfingowe przeznaczone są dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci już od 4. roku życia. Szkolenie odbywa się indywidualnie lub w grupach, na trzech poziomach zaawansowania: początkujący, średnio zaawansowani i zaawansowani. Szkoła prowadzi również wypożyczalnie sprzętu windsurfingowego oraz SUP. Dysponuje sprzętem firm: North Sails, Gaastra, Ezzy, Starboard, Fanatic.

„Gwarantujemy, że już w ciągu pierwszej lekcji będziesz płynął na desce, a po 4 godzinach opanujesz podstawy i będziesz mógł samodzielnie pływać na desce! Zapraszamy do aktywnego wypoczynku nad jeziorem!”