To już ostatni trening fitnessu na Pergoli!

fot. BRW najbliższą sobotę, 30 sierpnia, trenerzy z klubu Classic Fitness poprowadzą zajęcia PUMP, Classic Shape i Piloxing (nowość!). Wstęp na ćwiczenia jest bezpłatny.

PUMP to trening kształtujący zgrabną sylwetkę. Przy wykorzystaniu sztang o niewielkim ciężarze będziemy wykonywać ćwiczenia modelujące wszystkie partie mięśniowe. A to wszystko przy porywającej muzyce i w doskonałej atmosferze!

Classic Shape, czyli klasyczna forma aerobicu w wydaniu Classic Fitness, to coś więcej niż spalanie kalorii i utrata zbędnych centymetrów! To dynamiczny trening spalający, który minie zanim zdążysz się obejrzeć! A to wszystko dzięki maksymalnie efektywnym kombinacjom ćwiczeń, rytmicznej muzyce i niepowtarzalnej energii naszych trenerów!

Piloxing to nowość we Wrocławiu i w Polsce! Po szalonej zumbie, czas na nowe, niepowtarzalne doznania! Energetyczny trening dla każdego! Jakie są jego efekty? Morze wylanego potu, doskonałe efekty treningowe oraz eksplozja endorfin i doskonałego humoru!

Uwaga! 30 sierpnia aktywnym uczestnikom projektu „Fitness na Pergoli” zostaną rozdane nagrody. Każda osoba, który zebrała minimum 4 naklejki będzie miała szansę wygrać wejściówki do naszych partnerów lub sprzęt sportowy. Przypominamy, że karty z punktami można wymieniać na nagrody w godz. 12:00-15:00 przy stanowisku „Miasta w Formie”.

Ponadto dla uczestników najbliższego treningu Fundacja RECAL przygotowała 100 sztuk puszkowanych napojów izotonicznych z limitowanej serii TAFISA 2014.

„Fitness na Pergoli” jest elementem cyklu weekendowych imprez „Lato na Pergoli”, dzięki którym przetrwanie lata w mieście okaże się łatwiejsze i przyjemniejsze, niż myślicie.

Organizatorem projektu „Fitness na Pergoli” jest Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego
w ramach programu „Miasto w Formie” przy współpracy z Halą Stulecia.

  • Termin: 30 sierpnia, godz. 12.00-15.00
  • Miejsce: Pergola przy Hali Stulecia
  • Cena: wstęp wolny