Wakacje pełne wioseł. Trwają zapisy na obóz wodniacki

Nauka wiosłowania, zawody sportowe, podchody w lesie i wieczorne ogniska. Dzieciaki od 8 do 16 roku życia mają szansę przeżyć wakacje pełne przygód na Obozie Wodniackim. Jeszcze można się zapisać!

Klub sportowy Pegaz organizuje wakacje dla najmłodszych, i tych nieco starszych, którzy chcieliby poznać ciekawych ludzi i spędzić wolny czas aktywnie. Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego, od 18 do 29 sierpnia, organizowany jest obóz wodniacki. W Wieleniu Zaobrzańskim będzie można pływać, grać w gry zespołowe, biegać po lesie i uczestniczyć w wieczornych ogniskach.

Przez niecałe dwa tygodnie uczymy dzieci wiosłować, pływać na kajakach, pływać w wodzie, jeśli nie potrafią. Pełen sportowy i rekreacyjny pakiet, dzieci się aktywnie bawią i mogą poszaleć na piasku w fantastycznym miejscu – mówi Patrycja Krawicz, opiekunka na obozie i instruktorka w klubie Pegaz. – Nie ma obaw, że któryś z wychowanków sobie nie poradzi. W czasie obozu można nauczyć się wszystkiego.

Na obóz może pojechać 25 osób, cały czas trwają zapisy. Koszt uczestnictwa w obozie wynosi 1050 złotych. Aby zapisać dziecko na obóz, wystarczy wysłać maila na adres pegaz@pegaz.wroc.pl, lub zgłosić się osobiście w klubie na przystani Pegaz przy ulicy Monopolowej we Wrocławiu.