Wiosłem po Odrze. Kajakowy spływ Red Bull

Spływ we Wrocławiu_fot. Wiesław_Jurewicz

Spływ we Wrocławiu_fot. Wiesław_Jurewicz

4 października w centrum Wrocławia wystartuje niecodzienny wyścig kajakowy, Red Bull Wiosłem po Odrze. Do zawodów stanie jednocześnie kilkadziesiąt dwuosobowych łodzi z miłośnikami przygód na pokładzie.

Uczestnicy będą walczyć nie tylko o zwycięstwo, ale także o to, by jak najdłużej pozostać w stawce! Każdy z mostów, pod którym będą przepływać zawodnicy będzie punktem eliminującym najwolniejszą załogę. Zapisy do zawodów już wystartowały!

W pierwszą sobotę października we Wrocławiu, odbędą się nietypowe zawody kajakowe – Red Bull Wiosłem po Odrze. Rywalizacja wystartuje dokładnie w południe w okolicach Bulwaru Xawerego Dunikowskiego i dalej powiedzie w kierunku mostów: Pokoju, Grunwaldzkiego, Tumskiego i Młyńskiego. Uczestnicy będą mieli do pokonania 4 okrążenia, które złożą się na 12-kilometrową trasę. Emocji dostarczy nie tylko zacięty finisz – uczestnicy co kilkaset metrów będą toczyć walkę o dalszy udział w klasyfikacji. Ostatnia osada przepływająca pod kolejnymi mostami będzie odpadać z rywalizacji.

Zawody Red Bull Wiosłem po Odrze są otwarte dla wszystkich chętnych, którzy ukończyli 16 lat. Aby dołączyć do przygody należy zarejestrować się na stronie zawodów www.redbullwioslempoodrze.pl i opłacić swój start w wysokości 30 zł (kaucja zwrotna po wyścigu). Uczestnicy będą mieli zapewnione m.in. dwuosobowe kajaki, wiosła oraz kamizelki asekuracyjne.

Red Bull Wiosłem po Odrze
Start wyścigu: 4 października, godz.: 12:00, Bulwar Xaverego Dunikowskiego

Zapisy, regulamin i więcej informacji na stronie www.redbullwioslempoodrze.pl

Zobacz także

Bulwar Xawerego Dunikowskiego