Otwarcie Fontanny Multimedialnej

Data wydarzenia

fot. Beata RatuszniakJuż 30 kwietnia, po minionej zimie, uruchomiona zostanie Wrocławska Fontanna Multimedialna. Sezon 2016 rozpocznie się od dwóch pokazów specjalnych, wyświetlonych jeden po drugim.

Wrocławska Fontanna Multimedialna wzorem lat ubiegłych czynna będzie codziennie od 10:00 do 22:00 już od 1 maja br. Sezon 2016 otworzą, znane już publiczności pokazy specjalne pt. Cztery żywioły oraz Marzenia. Seanse zaplanowano od godziny 21:30. W tym roku pokazy specjalne wyświetlane będą w soboty i niedziele.

Rozpoczęcie sezonu 2016 łączy się również z dużym wydarzeniem plenerowym na Pergoli, jakim jest 3-Majówka. Dlatego w dniach 1, 2 i 3 maja, ze względu na organizowany na terenie Pergoli koncert, plac wokół Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej zostanie ogrodzony a wstęp możliwy będzie jedynie za okazaniem biletu. Wieczorny specjalny pokaz Fontanny o godzinie 22:30 będzie jednak publicznie udostępniony. Wszyscy, którzy zechcą go zobaczyć, będą mogli wejść na teren Pergoli na 15 minut przed pokazem (22:15). Z uwagi na fakt, że w tych samych dniach restauracja Pergola będzie dostępna tylko dla uczestników koncertu, na placu pod Iglicą zaaranżowana zostanie specjalna strefa gastronomiczno–wypoczynkowa.

W dniach 1-3 maja podczas pokazów specjalnych nie będzie dostępny taras widokowy.