Taneczna Wyspa

Data wydarzenia

Rodzaj wydarzenia

Miejce

fot. Sangudo/ (CC BY-NC-ND 2.0)/ flickr.com

fot. Sangudo/ (CC BY-NC-ND 2.0)/ flickr.com

5 czerwca powraca projekt warsztatów tanecznych na Wyspie Słodowej. Tegoroczną edycję Tanecznej Wyspy otworzy zumba!

Zumba umożliwia trening o wysokiej zawartości pozytywnej energii i dobrego humoru. W ćwiczeniach będą mogli wziąć udział wszyscy, niezależnie od wieku, płci czy doświadczenia w tańcu lub fitnesie. Profesjonalni tancerze pokażą jak połączyć taniec i zajęcia aerobowe, w których wprawne oko wyśledzi elementy cha-chy, rumby, twista, salsy innych latynoamerykańskich rytmów.

Zumba stała się ostatnio niezwykle popularna. Można tańczyć ją solo, a i tak wyciska siódme poty, umożliwiając spalanie kalorii i świetną zabawę. Wystarczy ubrać wygodny strój, zabrać ze sobą wodę i dołączyć do zumbowego szaleństwa na Wyspie Słodowej.

W ramach projektu Taneczna Wyspa można bezpłatnie uczestniczyć w warsztatach i zajęciach tanecznych, prowadzonych przez instruktorów reprezentujących poszczególne wrocławskie szkoły tańca i kluby fitness. To świetna okazja, żeby za darmo przetestować taneczną ofertę Wrocławia oraz nauczyć się podstawowych kroków tanecznych. Do wspólnej zabawy zapraszamy w kolejne niedziele wakacji aż do końca sierpnia.

Dołącz także do profilu wydarzenia na Facebooku.

Taneczna Wyspa jest wydarzeniem organizowanym w ramach projektu „Wyspa na Weekend” przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego i miasto Wrocław we współpracy z Akademią Tańca Esens.

Termin pierwszego spotkania:

05.07.2015 (niedziela), 18.30