Zapraszamy serdecznie miłośników muzyki na żywo na kolejny muzyczny czwartek na Barce Tumskiej

Najbliższe muzyczne spotkanie na scenie Barki Tumskiej poświęcone będzie twórczości Jacka Kaczmarskiego. To pierwsze spotkanie z piosenką literacką „na wodzie”, a zarazem kolejny bezpłatny koncert młodych wrocławskich muzyków.

Wystąpi duet gitarowy, zespół TRIADA POETICA w składzie Michał Mańka (śpiew, gitara) i Szymon Podwin (gitara). Jak sami o sobie mówią są „dwoma filologami z wykształcenia, duetem muzyków  z zamiłowania i dwójka przyjaciół  z przekonania”.
Oprócz tych relacji łączy i przede wszystkim – szacunek do twórczości Jacka Kaczmarskiego.

Wykonają piosenki Jacka Kaczmarskiego oraz jego wierszy do autorskich kompozycji, a także utwory z repertuaru innych artystów poruszających się w konwencji piosenki literackiej. Triada Poetica od lat występują na scenie Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego oraz koncertują w innych miejscach w kraju. Występowali na przykład podczas Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja” w Kołobrzegu czy Festiwalu z Nutą Wolności w Bydgoszczy.

Co czwartek scena na wodzie staje się miejscem prezentacji utalentowanych, wrocławskich artystów. Koncerty są bezpłatne, a ich celem jest promocja ambitnej, ale przystępnej muzyki, głównie jazzowej, ale nie tylko. – Chcielibyśmy, żeby Barka Tumska kojarzyła się z ciekawymi projektami i otwartością na zróżnicowane artystyczne przedsięwzięcia – mówi Zbigniew  Pasieka, dyrektor Hotelu Tumskiego.

KONCERT TRIADA POETICA odbędzie się 24 maja (czwartek) o godz. 19:00 w Pubie Tawerna na Barce Tumskiej.
WSTĘP WOLNY!

Więcej informacji:  http://www.hotel-tumski.com.pl/hotel/32801.xml