Zrób to sam, czyli zabawa na wodzie na „byle czym”

fot. Flickr.com/Arturo Donate/CCWrocławski Wake Park już w tę sobotę organizuje nietypową zabawę. Stwórz własny wodny pojazd, deskę, miskę, coś co lata lub pływa, utrzymaj się na wyciągu i płyń!

Wake na byle czym to propozycja na najbliższy weekend od wrocławskiego Wake Parku. Kierowana do tych, którzy nie traktują pływania zupełnie serio i chcieliby spróbować utrzymać się na wodzie przy pomocy własnoręcznie wykonanej deski. Lub innego przedmiotu, na którym da się pływać. Wykonany wcześniej w domu przedmiot nalezy przynieść w sobotę do Wake Parku, przyczepić do wyciągu i… dobrze się bawić.

Organizatorzy zapewniają, że mile widziane będzie również nietypowe przebranie, zgodne z maksymą: im weselej, tym lepiej. Czy jest coś, co nas ogranicza? Owszem. Na przykład ciężar wynalazku i materiał wykonania. Dobrze by było, gdyby nasza „deska” nie zatonęła przy pierwszym kontakcie z wodą.

Zapisy prowadzone będą w dniu zawodów, od godziny 11 do 15. Z kolei osoby, które chciałyby tylko popatrzeć, są również mile widziane. Na wszystkich czeka bar z napojami i wygodne pufy na świeżym powietrzu.

Program:

  • Zapisy oraz Chillin’ w godzinach 11:00 – 15:00
  • Dodatkową atrakcją będą: pokaz wyczynowych kajaków górskich oraz kajak polo przewidziane na przedział 14:30 – 15:30
  • Wariackie ślizgi odbędą się między: 16:00 – 18:00
  • PARTY HARD start o godzinie 19:00

Na wydarzenie można zapisać się na Facebooku.