Christmas Cup: bilety na świąteczny turniej piłkarzy ręcznych dostępne już od 29 złotych

christmas cupW świątecznej przerwie między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem odbędzie się Międzynarodowy Turniej Piłkarzy Ręcznych Christmas Cup. Sprzedaż biletów ruszyła już 25 listopada.

W dniach 28-29 grudnia w Hali Stulecia we Wrocławiu zostaną rozegrany świąteczny turniej piłki ręcznej. Wystąpi w nim Reprezentacja Polski. Rywalami brązowych medalistów mistrzostw świata będą Czechy, Ukraina oraz Iran i będzie to jeden z ostatnich etapów przygotowań naszej drużyny do Mistrzostw Europy, które w styczniu odbędą się w Gdańsku, Katowicach, Krakowie oraz we Wrocławiu.

Christmas Cup będzie ostatnią szansą na zobaczenie naszej drużyny przed EURO 2016 (Mistrzostwa Europy odbędą się w Polsce od 15 do 31 stycznia 2016 roku). Jednocześnie będzie to pierwszy od siedmiu lat występ polskich piłkarzy ręcznych we Wrocławiu. Bilety dzienne uprawniają do oglądania meczów (zazwyczaj dwóch) rozgrywanych tego samego dnia i zostały podzielone na 3 kategorie cenowe, ceny zaczynają się od 29 złotych (Kat.2 – 39 zł, Kat.1 – 59 zł).

Sprzedaż jest prowadzona za pośrednictwem strony www.ebilet.pl. Turniej rozegrany zostanie w formule pucharowej, 28 grudnia odbędą się półfinały, w których Czechy zagrają z Iranem (godz.17:30) a Polska zmierzy się z Ukrainą (godz.20:00). Następnego dnia zwycięzcy zmierzą się w finale, natomiast pokonani zagrają o 3 miejsce.

PLAN TURNIEJU:
28 grudnia
17.30 – Czechy – Iran
20.00 – Polska – Ukraina

29 grudnia
17.30 – mecz o 3 miejsce
20.00 – FINAŁ