DecoBazaar na Nadodrzu

Galeria internetowa DecoBazaar.com otwiera swoją siedzibę oraz showroom na Nadodrzu. Lokal powstaje przy ul. Łokietka 6, w parterze XIX wiecznej kamienicy. Lokalizacja jest nieprzypadkowa, gdyż ul. Łokietka znajduje się w samym sercu artystyczno-rzemieślniczej dzielnicy Nadodrze.

DecoBazaar.com to adres dobrze znany polskim artystom i projektantom a także wszystkim miłośnikom sztuki i designu. Galeria istnieje online od ponad 6 lat i zrzesza kilkuset twórców z całej Polski.

Showroom we Wrocławiu będzie miał charakter stacjonarnej galerii designu i nowoczesnego rękodzieła, w której na żywo będzie można obejrzeć oraz kupić produkty młodych, polskich projektantów i niszowych marek, do tej pory dostępne wyłącznie przez Internet. Znajdziemy tam zarówno akcesoria wnętrzarskie, jak i ubrania, torebki czy biżuterię. Galeria szykuje też ciekawą ofertę dla młodych rodziców – duży wybór ręcznie wykonanych zabawek, które inspirują dzieci i gwarantują bezpieczną zabawę.

Właściciele galerii chcą stworzyć unikalne miejsce, łączące różnorodne funkcje i doświadczenia, które na stałe zagości na kulturalnej mapie Wrocławia. Dlatego też, oprócz sprzedaży prac artystów, planują promować twórcze spędzanie wolnego czasu poprzez organizację handmejdowych warsztatów i spotkań z projektantami. Na terenie galerii znajdzie się dodatkowo mini-księgarnia z ciekawą ofertą książek i albumów o sztuce, designie i modzie a także ilustrowanych książeczek dla dzieci.

Oferta showroomu będzie się stale zmieniać, aby nie było nudno i aby promować jak największą liczbę zdolnych projektantów. Na sam początek w DecoBazaar będzie można znaleźć produkty kilkudziesięciu marek, a wśród nich między innymi: Aga Paul, Goshico, Twins, Magdalena Łysiak, Sankowo, Piueco, Purol Design, Karolina Hady-Surowiec, Mops Design, Be – być i tworzyć, Uniqo, Baba Design, Magda Hasiak, Sylwia Snoch, Cado, Dorota Kos, Lilyshop, Pillow, Minimetry, Katsu, Rabose Workshop, Studiosfera, Agabag, Odio Tees, Studio Baba, Maja Allure, Felt Label i wielu innych.

MIEJSCE: Wrocław, ul. Łokietka 6

TERMIN: Sobota, 10 grudnia, 10.00 – 18.00

WSTĘP: Wolny

Więcej inforacji o showroomie:

http://www.decobazaar.com/showroom.html

oraz na blogu:

http://www.decobloog.com/index.php?cat=5

Zapraszamy też na stronę wydarzenia na Facebooku:

http://www.facebook.com/events/184745904948635/