Festiwal Kolorów we Wrocławiu

Koniec wakacji we Wrocławiu będzie bardzo kolorowy. Pod koniec sierpnia jedno z miejsc w mieście zgromadzi tysiące osób. Które? Dowiemy się niebawem.

Festiwal Kolorów miał odbyć się wcześniej, jednak organizatorzy zdecydowali się przesunąć termin. Kolory holi rozsypią się zatem 30 sierpnia, na zakończenie wakacji. Na Facebooku można głosować, w którym miejscu powinien odbyć się tegoroczny festiwal. W ubiegłym roku kolory gościła Kafe Plaża, jednak z uwagi na trwający remont Wrocławskiego Węzła Wodnego, konieczna jest zmiana lokalizacji.

Gdzie zatem posypiemy się kolorami holi? Do wyboru jest Zajednia Tramwajowa przy ulicy Grabiszyńskiej, tereny na tyłach Urzędu Marszałkowskiego, tereny przyległe do Dworca Świebodzkiego. Jak zapewniają organizatorzy, obecnie trwają rozmowy z zarządcami każdego z tych miejsc.

Festiwal Kolorów zagości we Wrocławiu po raz drugi. W ubiegłym roku w Kafe Plaża zjawiło się kilkaset osób, w tym roku organizatorzy przewidują znacznie wyższą frekwencję. Widać to po zainteresowaniu festiwalem w innych miastach, m.in. Katowicach. Wrocławski festiwal będzie ostatnim w sezonie i ma szansę być największym.