Konkurs! Wygraj bilety wstępu do wrocławskiego ZOO

fot. Stig Nygaard/ (CC BY 2.0)/ flickr.com

fot. Stig Nygaard/ (CC BY 2.0)/ flickr.com

Wrocławskie ZOO obchodzi 150-lecie istnienia. Już w najbliższy weekend (10-12 lipca) nadchodzi kulminacja obchodów okrągłej rocznicy. Z tej okazji serdecznie zapraszamy do odwiedzenia ZOO. Do rozdania mamy 3 podwójne wejściówki, które umożliwią wam zwiedzenie całego ogrodu (w tym popularnego Afrykarium i Odrarium).

Jakie zadanie dla was wymyśliliśmy? Chcielibyśmy, by każdy z was użył wyobraźni i napisał nam krótko jakie zwierzę zabrałby z ogrodu zoologicznego i wyprowadził na spacer nad Odrę. Odpowiedź trzeba uzasadnić!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić poniższy formularz i zaakceptować regulamin, który znajduje się tutaj. O wygranej poinformujemy zwycięzców drogą mailową. Na zgłoszenia czekamy do czwartku (9 lipca 2015) – do godziny 16:00.

Nagrodą w tym konkursie są 3 podwójne wejściówki do wrocławskiego ZOO. Oznacza to, że każdy z trzech zwycięzców będzie mógł uszczęśliwić kogoś ze swoich bliskich i wybrać się wraz nim do Afrykarium, Odrarium oraz szeregu innych dostępnych obiektów.

Wyniki konkursu podamy w ciągu 8 godzin od jego zakończenia. Zwycięzcy będą mogli odwiedzić ZOO w wybranym przez siebie dniu nadchodzącego weekendu – 10, 11 lub 12 lipca.

Zachęcamy do polubienia strony wrocławskiego ZOO na facebooku i odwiedzenia strony internetowej ogrodu (www.zoo.wroclaw.pl).

Formularz konkursowy

podaj swoje imię i nazwisko
(* Pole wymagane)
Podaj numer swojego telefonu
(* Pole wymagane)
Podaj swój adres e-mail
(* Pole wymagane)
napisz krótko jakie zwierzę zabrał(a)byś z ogrodu zoologicznego i wyprowadził(a) na spacer nad Odrę
(* Pole wymagane)
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA TWOICH DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ GMINĘ WROCŁAW

Niniejszą informację otrzymałeś w związku z obowiązkami określonymi w art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej z dnia 14 maja 2016 r. L 119/1).

 1. Administrator Danych Osobowych (ADO)

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Gmina Wrocław, z siedzibą we Wrocławiu. Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób:
  - listownie na adres: Pl. Nowy Targ 1-8, 50-141 Wrocław przez e-mail: bpm@um.wroc.pl
  - telefonicznie: +48 71 777 82 10

 2. Inspektor Ochrony Danych

  Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. Jest nim Sebastian Sobecki. Inspektor to Osoba, z którą możesz się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych oraz korzystania z przysługujących Ci praw związanych z przetwarzaniem danych. Możesz się z nim kontaktować w następujący sposób:
  - listownie na adres: ul. G. Zapolskiej 4, 50-032 Wrocław
  - przez e-mail: iod@um.wroc.pl
  - telefonicznie: +48 717 77 77 24.
 3. Cele przetwarzania Twoich danych osobowych

  Dane osobowe wnioskodawcy w zakresie: imię i nazwisko, adres, adres e-mail, telefon stacjonarny lub komórkowy, nazwa podmiotu zgłaszającego będą przetwarzane w celu:
  - świadczenia usług drogą elektroniczną
  - umożliwienia przedstawienia Twojej oferty na stronie wroclawnadodra.pl
 4. Podstawa prawna przetwarzania Twoich danych osobowych

  Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w stopniu niewykraczającym poza udzieloną przez Ciebie zgodę.
 5. Okres przechowywania Twoich danych osobowych

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Miejski Wrocławia przez maksimum 1 rok, następnie zostaną bezpowrotnie usunięte.
 6. Odbiorcy Twoich danych osobowych

  Twoje dane zostaną udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dodatkowo dane mogą być dostępne dla usługodawców wykonujących zadania na zlecenie Administratora w ramach świadczenia usług serwisu, rozwoju i utrzymania systemów informatycznych.
 7. Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych

  Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:
  - prawo dostępu do Twoich danych osobowych,
  - prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych,
  - prawo żądania sprostowania i uzupełnienia Twoich niekompletnych danych osobowych,
  - prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych,
  - prawo żądania usunięcia do Twoich danych osobowych,
  - prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych,
  - prawo do złożenia skargi.
  Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z Inspektorem Ochrony Danych (dane kontaktowe powyżej).
 8. Prawo wniesienia skargi

  W przypadku nieprawidłowości przy przetwarzaniu Twoich danych osobowych, przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.