Konkurs! Wygraj wejściówki na Dni Otwarte Hydropolis

Print Screen hydropoli

Print Screen hydropolis.pl

Na Grobli powstało Hydropolis – największe w Polsce centrum wiedzy o wodzie. Pierwsi goście odwiedzą je podczas Dni Otwartych, które potrwają od 13 do 15 listopada. Pozostali będą musieli poczekać na oficjalne otwarcie, które zaplanowano w grudniu.

Od 13 do 15 listopada Hydropolis zwiedzi 1600 osób. Dni Otwarte to dopiero przedsmak oficjalnego otwarcia centrum. Wszyscy, którzy wezmą udział w naszym konkursie będą mieć szansę na wygranie darmowych wejściówek. W puli nagród znajduje się 9 biletów. Zwycięzca otrzyma pakiet trzech biletów, a trzem wyróżnionym osobom wręczymy podwójne wejściówki.

Weź udział w konkursie!

Jedyne co musisz zrobić, to polecić nam swoje ulubione miejsce nad Odrą. Miejsce, w którym najchętniej spędzasz czas o każdej porze roku. Zapoznaj się z regulaminem, a potem napisz i prześlij nam opis swojego zakątka przy pomocy formularza załączonego u dołu strony. Nagrodą są trzy podwójne zaproszenia oraz jeden potrójny bilet do Hydropolis. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy czterech szczęśliwców, którzy będą mogli zabrać ze sobą osobę lub osoby towarzyszące.

Jednorazowe bilety wstępu do Hydropolis (ul. Na Grobli 19-21, Wrocław) należy wykorzystać 13 listopada 2015 roku, o godzinie 12:30. Uwaga: wejście możliwe będzie tylko o wyznaczonej godzinie! Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 12 listopada, do godziny 12:00.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu – regulamin.

Konkurs Hydropolis

(* Pole wymagane)
(* Pole wymagane)
(* Pole wymagane)
(* Pole wymagane)
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA TWOICH DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ GMINĘ WROCŁAW

Niniejszą informację otrzymałeś w związku z obowiązkami określonymi w art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej z dnia 14 maja 2016 r. L 119/1).

 1. Administrator Danych Osobowych (ADO)

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Gmina Wrocław, z siedzibą we Wrocławiu. Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób:
  - listownie na adres: Pl. Nowy Targ 1-8, 50-141 Wrocław przez e-mail: bpm@um.wroc.pl
  - telefonicznie: +48 71 777 82 10

 2. Inspektor Ochrony Danych

  Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. Jest nim Sebastian Sobecki. Inspektor to Osoba, z którą możesz się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych oraz korzystania z przysługujących Ci praw związanych z przetwarzaniem danych. Możesz się z nim kontaktować w następujący sposób:
  - listownie na adres: ul. G. Zapolskiej 4, 50-032 Wrocław
  - przez e-mail: iod@um.wroc.pl
  - telefonicznie: +48 717 77 77 24.
 3. Cele przetwarzania Twoich danych osobowych

  Dane osobowe wnioskodawcy w zakresie: imię i nazwisko, adres, adres e-mail, telefon stacjonarny lub komórkowy, nazwa podmiotu zgłaszającego będą przetwarzane w celu:
  - świadczenia usług drogą elektroniczną
  - umożliwienia przedstawienia Twojej oferty na stronie wroclawnadodra.pl
 4. Podstawa prawna przetwarzania Twoich danych osobowych

  Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w stopniu niewykraczającym poza udzieloną przez Ciebie zgodę.
 5. Okres przechowywania Twoich danych osobowych

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Miejski Wrocławia przez maksimum 1 rok, następnie zostaną bezpowrotnie usunięte.
 6. Odbiorcy Twoich danych osobowych

  Twoje dane zostaną udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dodatkowo dane mogą być dostępne dla usługodawców wykonujących zadania na zlecenie Administratora w ramach świadczenia usług serwisu, rozwoju i utrzymania systemów informatycznych.
 7. Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych

  Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:
  - prawo dostępu do Twoich danych osobowych,
  - prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych,
  - prawo żądania sprostowania i uzupełnienia Twoich niekompletnych danych osobowych,
  - prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych,
  - prawo żądania usunięcia do Twoich danych osobowych,
  - prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych,
  - prawo do złożenia skargi.
  Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z Inspektorem Ochrony Danych (dane kontaktowe powyżej).
 8. Prawo wniesienia skargi

  W przypadku nieprawidłowości przy przetwarzaniu Twoich danych osobowych, przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.