Tumski Cup 2019: relacja z zawodów i galeria

Tumski Cup 2019 za nami! W wyścigach smoczych łodzi wzięło udział 15 osad. Najlepsze w swoich kategoriach okazały się: TST Leadies Dragon Team Wrocław, Groszmal Groszowice i Kogeneracja SA Wrocław. 

Tumski Cup 2019: czym są wyścigi smoczych łodzi?

Wyścigi na smoczych łodziach to niezwykle widowiskowa dyscyplina sportu. Wszystko dzięki temu, że zawody odbywają się na kolorowych łódkach, które wyglądem przypominają baśniowe smoki. Właśnie w takiej scenerii przebiega Tumski Cup we Wrocławiu.

Tumski Cup 2019: zapraszamy na zawody smoczych łodzi

Już w najbliższą sobotę, 15 czerwca, zapraszamy wszystkich miłośników Odry, sportów wodnych i dobrej zabawy na Bulwar Xawerego Dunikowskiego. Odbędą się tam zawody Tumski Cup, czyli wyścigi smoczych łodzi.

Odra River Cup 2019: relacja i galeria zdjęć

W minioną sobotę przy Bulwarze im. Rektora Stanisława Kulczyńskiego  odbyły się zawody Odra River Cup. Oprócz podziwiania zmagań ósemek wioślarskich i smoczych łodzi odwiedzający bulwar mogli wziąć udział w pełnym atrakcji pikniku rodzinnym, koncertach i pokazie laserowym. W rywalizacji ósemek wioślarskich zmagało się 15 osad – 9 męskich i 6 żeńskich – z Wrocławia, Krakowa, […]

Tumski Cup 2019: zgłoś swoją osadę

W sobotę, 15 czerwca, zapraszamy na dziesiątą edycję wyścigów łodzi smoczych Tumski Cup. To impreza, której głównym punktem jest rywalizacja miłośników wioseł ścigających się na łodziach przypominających baśniowe smoki.