Targi Waterways 2012

W dniach 19-21 września 2012 w Hali Stulecia we Wrocławiu po raz pierwszy odbędą się Międzynarodowe Targi i Konferencja Żeglugi Śródlądowej i Gospodarki Wodnej Waterways Expo 2012. Targi i Konferencje Waterways Expo organizowane są we współpracy i pod patronatem Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Ministerstwa Środowiska, Ministerstwa Sportu i Turystyki, Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej oraz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

1. Organizatorzy zapraszają do udziału 3-dniowym programie konferencji (szczegółowy program dostępny po kliknięciu w odnośnik poniżej). Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dotyczącego uczestnictwa w konferencji.

Dla wystawców Targów Waterways wstęp na konferencję bezpłatny.

 

Aktualny program konferencji*

Formularz zgłoszeniowy dla zwiedzających i uczestników konferencji

* Organizatorzy zastrzegają możliwość wprowadzenia zmian do programu.

2. Organizatorzy zapraszają do prezentacji produktów i usług na stoiskach targowych. Konieczne jest wypełnienie formularza dla wystawców, dostępnego po skorzystaniu z poniższego odnośnika, aby zgłosić udział swojej firmy jako wystawcy na Targach Waterways Expo 2012. Udział w konferencjach o których mowa w p.1 jest dla wystawców bezpłatny.

 

Formularz zamówienia stoiska dla wystawcy

 

3. Uczestnicy Waterways 2012: przedstawiciele administracji rządowej, samorządów, klastrów i stowarzyszeń żeglugowych, energetyki wodnej, firm logistycznych i spedycyjnych, przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w budownictwie hydrotechnicznym i ochronie przeciwpowodziowej oraz turystyce wodnej – wszyscy ci, dla których rzeki i jeziora są, lub mogą być, nie tylko pasją ale także środowiskiem rozwoju zawodowego dla siebie i swojej firmy.

Formuła Targów i Konferencji Waterways opracowana została w konsultacji z Ministerstwem Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Ministerstwem Środowiska, Ministerstwem Sportu i Turystyki, Krajowym Zarządem Gospodarki Wodnej, Instytutem Meteorologii i Gospodarki Wodnej oraz stowarzyszeniami i przedsiębiorcami prowadzącymi działalność w oparciu o śródlądowe drogi wodne i ich infrastrukturę.

Więcej informacji na temat Międzynarodowych Targów i Konferencji Waterways Expo 2012 znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.waterways.ztw.pl

Serdecznie zapraszamy!

Uprzejmie prosimy o odesłanie wypełnionych zamówień na fax numer + 22 849 35 84

lub mailem (scan dokumentu) na adres waterways@ztw.pl lub witecki@ztw.pl