Tumski Cup 2015 już 13 czerwca we Wrocławiu! Zapowiedź sportowych atrakcji na Odrze

piknik-tumski cupEmocje towarzyszące Odra River Cup 2015 jeszcze nie zdążyły opaść, a tymczasem już szykuje się kolejne burzące krew w żyłach i wodę w rzece wydarzenie – Tumski Cup 2015!

Tumski Cup 2015 to kolejna edycja wyścigów smoczych łodzi. W ubiegłych latach impreza odbywała się we wrześniu, jednak w tym roku zawody rozegrają się już 13 czerwca na Odrze przy Barce Tumskiej. Już po raz szósty spotkamy się, by kibicować zawodnikom, których ambasadorem jest srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, Paweł Rańda.

Od godziny 10:00 na Wyspie Bielarskiej i w kompleksie Hotelu Tumskiego odbędzie się całodniowy piknik rodzinny z mnóstwem atrakcji! Pojawią się konkursy z nagrodami (do wygrania będą: rakiety do squasha, słuchawki, tablety, aparaty cyfrowe). W planach są również pokazy tańca – zumby, kalisteniki; animacje dla dzieci (w tym boisko piłkarskie dla maluszków i orzeł Ślązak, maskotka piłkarskiego Śląska Wrocław). Rozegramy rodzinny turniej w boule. Wspólnie będziemy ćwiczyć yogę i skimboard na plaży przy Wyspie Bielarskiej. Na ten jeden dzień przyjadą do nas foodtrucki. Posiłki będą również serwowane na tarasie Barki Tumskiej!

plakatTumski Cup to nie tylko impreza dla wodniaków. Organizatorzy postanowili otworzyć miasteczko The World Games 2017, które pozwoli na zaprezentowanie całego szeregu różnych dyscyplin sportowych, które będą gratką podczas organizowanych we Wrocławiu igrzysk The World Games 2017. Już teraz będziecie mogli poczuć namiastkę największych Igrzysk Sportów Nieolimpijskich i spróbować zamienić wiosła na coś innego.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem imprezy.

Zobacz także

Barka Tumska