TumskiCup 2018: Zgłoś swoją osadę i weź udział w wyścigu smoczych łodzi

Tumski Cup 2017 fot. Dawid Bakusiewicz

Tylko do 17 czerwca czekamy na Wasze zgłoszenia! W regatach mogą wziąć udział zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Na każdą osadę może przypaść maksimum czterech zawodowców. Masz drużynę wodnych zapaleńców, kajakarzy, wioślarzy? Wystarczy pobrać kartę zgłoszenia i przesłać ją organizatorom.

W  zawodach mogą uczestniczyć miłośnicy kajakarstwa i wioślarstwa, osoby reprezentujące firmy, stowarzyszenia, towarzystwa, kluby, służby mundurowe, uczelnie, osoby niepełnoletnie reprezentujące szkoły (za pisemną zgodą rodziców lub prawnych opiekunów, trenerów, itp.). Wśród nich mogą także znaleźć się profesjonaliści – osoby posiadające licencję zawodników wydane przez Polską  Federację Łodzi Smoczych lub  Polski Związek Kajakowy. Każda osada może mieć w swoim składzie aż czterech takich reprezentantów.

Jak wysłać zgłoszenie?

Przede wszystkim najpierw upewnij się, że Twoja osada będzie składać się z 8-10 osób, które będę chętne wziąć udział w wyścigach łodzi smoczych, które odbędą się 23 czerwca na Odrze, w pobliżu Bulwaru Xawerego Dunikowskiego. Dobra wiadomość jest taka, że nie musicie mieć własnej łodzi. Łodzie, wiosła i obowiązkowe kamizelki  asekuracyjne dostarcza organizator. Jeśli jesteście gotowi podjąć wyzwanie, wystarczy pobrać kartę zgłoszenia, uzupełnić ją, uiścić opłatę startową i do 17 czerwca przesłać potwierdzenie przelewu oraz uzupełnioną kartę zgłoszenia na adres: tst@kogeneracja.com.pl

Zgloszenie TumskiCup 2018

Regulamin Zawodów TumskiCup 2018