Wrocław pełen przeszkód. Jak bardzo znasz miasto?

We wrocławskich lasach i parkach szykuje się czwarta edycja Night-O-Fight, nocne sprinty na orientację. Żeby wziąć udział w akcji nie trzeba być profesjonalnym biegaczem. Nie zabraknie również tras przy terenach wokół Odry.

Trzy lata temu kilkoro zawodników i trenerów wrocławskiego klubu WKS Śląsk zorganizowało pierwszą edycję Wrocław Night O-Fight. Z początku cykl ten był mało popularny, jednak po kolejnych edycjach uczestników przybywało. Tym bardziej, że skierowany jest do wszystkich, nie tylko profesjonalnych biegaczy. Swoje miejsce w biegu znajdą również amatorzy.

Zawody organizowane są we wrocławskich lasach i parkach, we wtorkowe wieczory. Do każdego etapu można dojechać komunikacją miejską. Uczestnicy mają do wyboru cztery trasy o różnym poziomie trudności.

Tegoroczna edycja WNOF będzie już czwartą. Na uczestników czekają między innymi zawody w galerii handlowej, jak również zmagania na strzelnicy WKS Śląsk. Pierwszy etap startuje 4 grudnia w Lasku Sołtysowickim. Uczestnicy muszą być ubrani w wygodny, sportowy strój i mieć ze sobą latarkę.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 2 grudnia.
Zapisy dostępne pod adresem: http://bno.pl/index.php?w=formularz&etap=1
a wszelkie informacje znajdziesz tu: http://bno.pl/index.php?w=wnof13