Wrocław wybiera najbardziej romantyczne miejsce w mieście. Oddaj swój głos!

fot. Marcin Moga/ (CC BY 2.0)/ flickr.com

fot. Marcin Moga/ (CC BY 2.0)/ flickr.com

Chcielibyście dowiedzieć się , gdzie najlepiej oświadczyć się ukochanej osobie lub wybrać się na długi uroczy spacer? Wątpliwości rozwieje plebiscyt, który zakończy się już 27 sierpnia. Wybrane głosami internautów miejsce otrzyma specjalną tabliczkę informującą o tytule najbardziej romantycznego w mieście.

Plebiscyt został przygotowany w ramach akcji Ulica.naszemiasto.pl. Głosować można od 13 do 27 sierpnia, poprzez serwis facebook oraz stronę organizatora. Póki co, w plebiscycie konkurują ze sobą takie lokalizacje jak: Fontanna Multimedialna na Pergoli, Ogród Japoński, Ogród Staromiejski, Jaz Opatowicki, most na Ostrowie Tumskim, taras widokowy Sky Tower, dziedziniec Arsenału Miejskiego, ogród Ossolineum.

Internauci mogą oddawać głosy na wymienione powyżej lokalizacje lub zgłosić własne miejsce, które weźmie udział w konkursie. Do plebiscytu mogą zostać zgłoszone wszelkie lokale i obiekty znajdujące się w mieście. Muszą one jednak spełniać warunek miejsca, które można uznać za romantyczne. Jakie zatem powinny być wasze typy? Najlepiej wskazać miejsca idealne do intymnych rozmów, w bezpośredniej bliskości pięknej przyrody lub architektury, z nastrojową muzyką. Być może zarekomendujecie zakątki, w których sami bywacie. Propozycje przyjmowane są do północy 24 sierpnia. W przeciągu 24 godzin komisja zdecyduje o dołączeniu zaproponowanego miejsca do plebiscytu.

Oddawanie głosów na poszczególne lokalizacje zakończy się 27 sierpnia o godzinie 12:00. Tego samego dnia poznamy również wyniki. Komisja konkursowa wybierze najbardziej romantyczne miejsce we Wrocławiu spośród trzech najwyżej ocenionych kandydatur. Zarządca zwycięskiego zakątka otrzyma dyplom i tabliczkę Ulica naszemiasto.pl, potwierdzającą wygraną w plebiscycie.

Redakcja Wrocławia Nad Odrą zachęca do oddawania swoich głosów na miejsca położone nad Odrą. Mocno trzymamy kciuki za most na Ostrowie Tumskim oraz Jaz Opatowicki!

Zobacz także

Jaz Opatowice

Most Tumski