Bobram Marine oferuje kurs na sternika motorowodnego

Data wydarzenia

Marzyliście o patencie na sternika motorowodnego? We Wrocławiu jest jeszcze jedna okazja by zrealizować te marzenie. Bobram Marine organizuje najwyższej jakości kurs na sternika motorowodnego w mieście. Najwyższa liczba godzin praktyki na wodzie czy sterowanie najlepszym jachtem szkoleniowym w Polsce to tylko część zachęcającej oferty.

Kurs ma dwa warianty: teoretyczny z całodniową praktyką oraz teoretyczny z praktyką indywidualną. Pierwszy kosztuje 850 zł i odbywa się w wyznaczone dni, drugi zaś jest dostosowany do potrzeb uczącego się (koszt wzrasta do 1250 zł, ale można ustalić odpowiadający nam termin). Można również sprawić komuś wyjątkowy prezent, kupując voucher na kurs. Egzamin kosztuje 250 zł i kończy się nadaniem patentu sternika motorowodnego. Zyskujemy uprawnia do pływania jachtami o napędzie mechanicznym (w tym skuterami wodnymi) po wodach śródlądowych oraz po wodach morskich do 12 m długości kadłuba i 2 Mm w porze dziennej od brzegu.

Wygodny tryb szkolenia oferuje opanowanie teorii na kursie online, który został podpatrzony u zachodnich szkół żeglarskich. Teraz można przyswoić wiedzę o prowadzeniu jachtu we własnym fotelu. Plusem jest też możliwość indywidualnego tempa nauki, dożywotni dostęp do źródła wiedzy, materiały do wydrukowania i konsultacje z instruktorem na żywo. Część praktyczna zaś, to nauka takich rzeczy, jak kotwiczenia, manewru „człowiek za burtą”, różnych metod cumowania łodzi i pełnej obsługi jachtu.

Jachty Bobram są najlepiej dostosowane do celów szkoleniowych i dzięki nim nauczymy się obsługi luksusowej motorówki z pełną elektroniką na pokładzie. Pełne informacje, wraz z możliwymi datami rozpoczęcia kursu, znajdziemy na stronie Bobram Marine.