Karaoke nad Odrą

BARKA22 lipca Barka Cafe zaprasza na imprezę, której dotąd na rzece nie było. Karaoke rozpocznie się o godzinie 20:00. W repertuarze znajdziecie o wiele więcej niż tylko sztampowe szanty.

– Tego jeszcze nie było. Śpiewać każdy lubi, nie każdy potrafi, lecz każdy chce – żartują organizatorzy.

Karaoke będzie prowadzone przez dwóch fanów tego rodzaju zabawy, którzy prywatnie zajmują się tworzeniem muzyki. Na barze dostępne będą piwa lokalne oraz czeskie. Oprócz tego dostępne będą potrawy z grilla i przekąski.

– Życie nad Odrą nabiera nowego znaczenia, dzięki zagospodarowaniu nabrzeży w centrum miasta, mieszkańcy i turyści coraz częściej i chętniej spędzaj tutaj wolny czas. Barka Cafe to klimatyczne miejsce o dużym potencjale. Życie tutaj toczy się wolniej i przyjemniej niż w ścisłym centrum miasta, gdzie roi się od klubów i pubów. Tym samym, Barka Cafe jest miejscem do relaksu, a w środowe wieczory również do rozrywki – tłumaczy Monika Domaradzka z Barki Cafe i Zatoki Gondoli.

Śpiewać będzie można wszystko. Organizatorzy chcą, by pierwsze pilotażowe karaoke, śpiewająco rozpoczęło cykl cotygoniowych spotkań.

Wstęp jest bezpłatny.

Poniżej załączamy mapkę, która pokazuje jak dotrzeć do Barki Cafe.

mapazatokagondoli