Wyspa Opatowicka: Park linowy rozpoczyna nowy sezon

Już 1 maja na wrocławskiej Wyspie Opatowickiej będzie można wejść do parku linowego. Łączna długość tras w parku to ponad kilometr.

Wyspa Opatowicka ponownie przywita miłośników wspinaczek i biegani po drzewach. O godzinie 9 będzie można wejść do parku linowego, w którym startuje sezon letni. Park otwarty będzie codziennie w godzinach od 10 do 18 oraz w weekendy między 9 a 19.

Park linowy to ponad kilometr tras – zarówno tych bardo prostych, które przeznaczone są również dla dzieci, jak i tych trudniejszych. W sumie na odwiedzających czeka siedem różnych tras do przejścia. Między drzewami zawieszone są mostki, liny, kładki, siatki i drewniane platformy. Można się między nimi wspinać, przemieszczać, skakać. Wszystkie atrakcje, a jest ich ponad setka, zawieszone są na wysokości od dwóch, do siedemnastu metrów.

Wizyta w drzewnym torze przeszkód to koszt od 9 złotych w dzień powszedni za bilet dla dziecka, do 17 zł za ulgowy. Dorosła osoba zapłaci 25 złotych. W weekendy i święta bilety są droższe, kosztują odpowiednio 10, 20 i 30 złotych. Taniej wychodzi zakup biletów grupowych – od 8 do 22 złotych.